Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz tkesy #26 üzenetére

    Sajnos ez is teszi kicsit/egyben unalmassá is, legalábbis nekem ez a sok gyaloglás majd valami sniper leszed aki ott bújik 1 órája az nem valami izgi, de ez még oké lenne de az már nem gyere be hogy ha nemtudsz helit vagy repcsit vezetni akkor haszontalan vagy és nem igazán érzed hogy részese lennél a csatának. Én a bc2-őt pont azért vettem meg, tetszett meg, mert végre valami más ami nem cod és nincsenek fél órás gyaloglások, inkább én ezt pártolnám, ne csak járművezés legyen, mert abba ha valaki jó akkor az leszedi az egész csapatot, az meg max neki élvezetes. Persze értem hogy van aki egy újabb bf2-őt akar feltupírozva , amúgy szerintem bc1 jobb lett videokból nézve mint a 2, hiába jött csak konzolra az 1, nekem az inkább tűnik pc-s játéknak. Az hogy végleg milyen lesz a játék, abba igencsak belefog szólni a konzol népszerűsége, illetve hogy arra többen vesznek játékot, így az olyan szövegeknek, mint hogy pc-n lesz a legjobb legszebb, meg külön odafigyelnek rá sajnos nemtudok hinni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák