Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juliensorel

    senior tag

    válasz Stauffenberg #100 üzenetére

    Szerintem a Hardline kifejezetten szórakoztató játék volt, csak a BF4 után sokan nem olyasmire vágytak gondolom. Eleinte fura volt nekem is de aztán amint az ember több időt adott neki, akkor kiderült, hogy elég jól tudott hozni egy BF4 szerű játék flow-t, én nagyon megkedveltem a maga csomó új kis apróságával, amikkel rengeteget lehetett hülyéskedni (pl bénító pisztoly, molotov, grappling hook, zipline, tripmine, közelharci fegyverek, új egyedi játékmódok stb), csomó jó pálya volt és a single kampány is hangulatos és élveztes volt szerintem, én mai napig előveszem néha, igaz max 1-2 szerver ha fut.
    Nekem a BF3-al indult a történet, szerettem de aztán BF4/Hardline aktív éveiben volt az igazi aranykor számomra, imádtam BF-ezni, lényegében néhány story központú single-t leszámítva semmi mással nem játszottam évekig csak BF multikkal.
    BF1 -et talán megjelenése után egy évvel vettem csak meg akcióban, mert nem vonzott egyáltalán, aztán kiderült, hogy arra még rá lehetett kapni valamelyest, de a BFV már olyan szinten nem érdekelt, hogy 2021ben vettem csak meg szintén valami filléres akcióban.
    Csak érdekességképp leírom, hogy nekem melyik részben mennyi órám van, mert számomra ez remekül érzékelteti az adott BF játékok potenciáját:
    BF 3: 208 óra, utoljára játszva 2015
    BF 4: 1268 óra, utoljára játszva 2019
    BF hardline: 645 óra, utoljára játszva 2022 jan 1. :D
    BF 1: 308 óra, utoljára játszva 2019
    BF V: 78 óra, utoljára játszva 2021

    Igaz az elmúlt években sokat változott az életformám, életvitelem is, tehát már nem tudnék úgy multizni mint régen, mégis a 2042-tol vártam "valamit"...., hogy hátha" visszatérés" lesz vagy ilyesmi....de most, ahogy elnézem a 2042-hoz kapcsolodó videókat, anyagokat, megmondom őszintén rettentően elkeserítő, hogy ezt kapták az emberek a pénzükért, ez az egész rénézésre kb. egy rajongói DLC, de most komolyan. Ez már végképp nem a magamfajtáknak való.

Új hozzászólás Aktív témák