Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz ElEvEn11 #71 üzenetére

    Én ezt tapasztaltam a nagy szériáknál sajnálom.

    C&C legnagyobb kedvencem volt, az utolsó 4-es részt is végignyomtam annak ellenére, hogy már nem olyan volt mint a többi. Viszont objektíven akkora bukás volt, hogy ott meg is állt a sorozat, azt nem én találtam ki, nem jött több rész sok sok éve, kidobták az egészet a kukába.

    Mass Effect 1-2-3 nagy kedvencem volt, én a 3ra sem panaszkodtam, végigvittem minden dlc-vel, még a vége sem zavart. Az andromédát is végignyomtam, dehát abban is közmegegyezés van, hogy az már nem az volt ami előtte.

    A Fallout minden része számomra egyre jobb volt 3->Vegas->4 minden dlcvel végignyomva, áradoztam is róluk. Viszont a 76-ra most mit mondjak, kipróbáltam röhejes. Reménykedek, hogy hátha jön még belőle normál rész is, de nem látok rá sok esélyt, ha tévedek folytatni fogom.

    Tehát a nagy sorozatokról beszéltem, nem tudom hogy jönnek ide az egyéb játékok. Amúgy követem a Teljes verziós játékok letöltése topikot és kipróbáltam jópár indie-t is, amiket dicsértek, nekem egyik rosszabb meg unalmasabb volt mint a másik.
    Szóval én azt nem mondtam, hogy egyáltalán nincsenek jó játékok, de itt nagyon nem az indie-kre gondolok.

    Mondjuk a far cry sorozatot nem említettem, azt még nem tartom lefutottnak. Az 1et utáltam, a primal meg nem érdekelt ott jól meg is ijedtem, a többi részt viszont mind végignyomtam az összes dlc-vel együtt. Még az agyon szidott 2-t is nagyon élveztem, most is várom az új részét.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

  • csibe1

    addikt

    válasz ElEvEn11 #73 üzenetére

    A fene se tudja lassan, hogy hol kellene keresgélni, de tényleg.
    Amik vannak régebbi címek azokat meg tönkrevágják, mert vedd meg az újat. :((
    Most olvastam a BF2042 topikját, hááááát ez még mindig nagyon béta állapot.
    A népek meg nem igazán vannak tisztában a csapatjáték fogalmával, de nem baj. :)
    Tessék, szép, új, friss, ropogós, fps droppolós BF; és a lényeg mégegyszer: ÚJ, mondom ÚJ BF, mert AZ ÚJ MINDIG JOBB!!! ;] :DDD :C

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

  • maxxenergie

    senior tag

    válasz ElEvEn11 #89 üzenetére

    Akkor szuper köszi fél év múlva ránézek mizu nekem nincs tapasztalatom mivel nyilván nem vettem meg de még a BETA-n sem bohóckodtam mert minek...Tolom a 4-et még úgyis 5 rang kell a maxhoz talán idén meglesz :C :C

    ◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

  • csibe1

    addikt

    válasz ElEvEn11 #95 üzenetére

    Negatív meg depresszív a hozzáállásod, neked is. :K
    Megmondták a BF2042 topikban, mert csak lehúzni akarom a játékot. :D
    Ennél lejjebb???? :Y
    Hááát, végülis mindig van lejjebb, még a bányászbéka segge alatt is. ;] :DDD
    Komolyan vicc az egész, hogy mit csinálnak jó játékszériákból.
    Nálam kimaradt a Cod4 után az összes CoD multi az MW2019-ig, azt is talán fél éve vettem meg.
    Most egyik játék se jött be, még a CoD4 Remastered se tetszik igazán valamiért.
    Lehet pár év múlva lesz interjú mindkét cég fejeseivel. Összefoglalnám: Elkxúrtuk :DDD
    Olvasgatom a CoD-os topikokat, megjött a frissítés és mindenki ráfaragott; konzolos, PC-s panaszkodik a fagyások, bugok miatt.
    Ez azért nagyon csúfondáros, és egyben szomorú is. :O

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz ElEvEn11 #124 üzenetére

    Nem volt kivel játszanom vele. A BF1942-ben szar volt a netkód (kb csak LAN-ban volt tényleg élvezhető) és a BF2 hiába javult nagyon sokat, nem volt a korabeli internetelérésekkel annyira hű de nagy élmény kompetitív értelemben. Nagyon jó móka volt ez tény, de pont egybeesett ez az időszak azzal, amikor klánoztunk, tornákon vettünk részt (LAN és online egyaránt), ebben a CS messze vert akkor minden mást népszerűségben. A haverok meg inkább ott voltak, meg idővel CoD-ban.

    Nálam leginkább ezen esett ki a sorozat első pár része. Ismertem, rendszeresen játszottam velük, de ráfordított játékórában messze a CS és CoD mögött maradt, egészen a BFBC2-ig, onnantól teljesen fordított az arány.

Új hozzászólás Aktív témák