Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    Nekem nem volt ennyire botrányos érzetem Az alpha és betát nyúzva. De egyértelműen nem tetszett, pedig a legelső epizód óta a franchise-zal vagyok, és sok komoly módosítás volt már benne.

    Én a BF1-nél kötöttem ki. A hang,design,éra egyvelege egy olyan atmoszférát teremt,a hol tényleg egész jól beleélhetem magam az egészbe. A BF5 már valahogy lejjebb volt, etalon játék az is, de valami miatt nem indítom el....csak a BF1-et háborúzni, a BF4-et pedig jó kis gyiloksportra.
    (Már BF5-nél sem volt graf előrelépés...sőt, összhatásban a BF1 szebb.) Grafban a 2042 szintén csalódást okozott. Részleteiben lehet hogy jobb itt-ott, de összhatásban nagyon mű. Nem tudom hogy a pályadesign, vagy mi a felelős érte, de összélményben jó esetben is egál az 5évvel ezelőtti szinttel. Cserébe olyan gépigénye van hogy csak na. 1440p csutkamaxon 70-80FPS-em van BF1, BF4-ben. Itt kb 3-al döcög. (gondolom csúnyán érinti a 4G VRAM), de lejjebb véve, ahol megszűnik a diavetítés, akkor is 20-25-el nyökög.

    Csalódtam kicsit. BF3-4-et vártam újból megreformált graffal. De ez később lesz. Nem baj, mai napig kiválóak a korábbi epizódok.
    Ez is biztosan sokaknak tetszeni fog.

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák