Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz ElEvEn11 #71 üzenetére

    Én ezt tapasztaltam a nagy szériáknál sajnálom.

    C&C legnagyobb kedvencem volt, az utolsó 4-es részt is végignyomtam annak ellenére, hogy már nem olyan volt mint a többi. Viszont objektíven akkora bukás volt, hogy ott meg is állt a sorozat, azt nem én találtam ki, nem jött több rész sok sok éve, kidobták az egészet a kukába.

    Mass Effect 1-2-3 nagy kedvencem volt, én a 3ra sem panaszkodtam, végigvittem minden dlc-vel, még a vége sem zavart. Az andromédát is végignyomtam, dehát abban is közmegegyezés van, hogy az már nem az volt ami előtte.

    A Fallout minden része számomra egyre jobb volt 3->Vegas->4 minden dlcvel végignyomva, áradoztam is róluk. Viszont a 76-ra most mit mondjak, kipróbáltam röhejes. Reménykedek, hogy hátha jön még belőle normál rész is, de nem látok rá sok esélyt, ha tévedek folytatni fogom.

    Tehát a nagy sorozatokról beszéltem, nem tudom hogy jönnek ide az egyéb játékok. Amúgy követem a Teljes verziós játékok letöltése topikot és kipróbáltam jópár indie-t is, amiket dicsértek, nekem egyik rosszabb meg unalmasabb volt mint a másik.
    Szóval én azt nem mondtam, hogy egyáltalán nincsenek jó játékok, de itt nagyon nem az indie-kre gondolok.

    Mondjuk a far cry sorozatot nem említettem, azt még nem tartom lefutottnak. Az 1et utáltam, a primal meg nem érdekelt ott jól meg is ijedtem, a többi részt viszont mind végignyomtam az összes dlc-vel együtt. Még az agyon szidott 2-t is nagyon élveztem, most is várom az új részét.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Új hozzászólás Aktív témák