Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz .LnB #1 üzenetére

    Árnyalnám én ezt némileg. Egyrészt Xboxon sokkal szarabb állapotban van, mint PS5-ön, vagy legalábbis abban volt (30 órát trialoztam X-en, 100 felett vagyok PS5-ön). X-en minden volt, asztalra kilépés, kifagyás, de volt olyan, hogy egyszerűen kikapcsolta a gépet :D PS5-ön ilyenek nincsenek és már a trialban sem voltak. Ott is van ez a nem tudsz spawnolni, de talán ez a legnagyobb komolyabb bug. Sok mindennel egyetértek, ami a játékmenetet illeti (BF4 nálam nagyon sokat ment, BF1-is, az 5 nem), de pl. én nem látom ennyire súlyosnak ezeket a hibákat. A legnagyobb hiba a nem jó balansz egy csomó helyen, de ez MINDEN multiban így van nyitáskor. Ez sajnos egy olyan szakma, ahol a csomó feedback után lesz normális balansz, a csomó feedbackhez meg játszani kell. Ez van. Vagy beleül valaki akkor, amikor már ki van reszelve. Jó, lehetne azt mondani, hogy a DICE ekkora múlttal már kellene tudjon setupolni ettől jobban vakon is. Igen, ebben van valami. De ez kb olyan, mint a From játékok. El lehet egy csomó minden hibát mondani mindig az aktuális címeikről, csak abban a mikrokozmoszban, amiben ők mozognak, abban azt senki nem csinálja náluk jobban, mert mindig a korábbi referenciáikkal versenyeznek. És ugyanez a helyzet a BF-el is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák