Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz juliensorel #122 üzenetére

    A Hardline jó játék volt, csak nem illett bele a sorozatba. Attól még persze nem baj ha valakinek tetszett, de aki BF-et akart, azt nem elégítette ki úgy.

    Nálam így nézett ki a Battlefield pályafutás, már a címben jelölöm a legnagyobb kedvenceket:

    BF 1942:
    LAN-ban toltuk a barátokkal, de semmi komoly, inkább levezetés volt a CS és CoD meccsek között az egyik gamer "netkávézóban" ahova jártunk. Csíptem, de nem volt központi szerepe.

    BF Vietnam:
    Ugyanaz, mint az előző.

    BF2:
    Ugyanaz, mint az előző.

    BF2142:
    Teljesen kimaradt, egy másodpercem sincs benne. Nem érdekelt a sci-fi lövöldözés.

    BFBC:
    Egyjátékos móddal játszottam konzolon, de akkoriban pont nem volt Xbox Live előfizum, multi kimaradt.

    BFBC2 (:B):
    Na ez olyan erővel talált be nálam, hogy sokszáz órát beleborítottam, pedig ekkor már viszonylag kevés időm volt játszani (már az egyetem végén jártam, komollyá váló párkapcsolat, munka, stb). Elképesztően jó volt, mai napig a franchise egyik legjobb darabjának tartom, konzolon és PC-n is toltam a multit (nem egyszerre). Elképesztően jó volt a összes pálya, imádtam mindet és a Rush mód mai napig szerelem.

    BF3:
    A BFBC2 szeretetén felbuzdulva már a pre-order példányra lecsaptam, eleinte nagyon kedveltem, de idővel kijött, hogy a mapok többsége (de nem mindegyike) sokkal sótlanabb, mint a BFBC2-ben és kb fél év után kifújt nálam, azon kaptam magam, hogy nincs kedvem elindítani a játékot, mert ráuntam. Mindenki mondta vegyem meg a DLC-ket hozzá, azokban vannak a jó mapok, de én úgy állok hozzá, hogy nem fizetek azért, hogy feljavítsam azt, ami az alapjátékból hiányzik. Az egyjátékos módot viszont nagyon élveztem.

    BF4:
    A BF3 példája miatt motiválatlan voltam arra, hogy megvegyem. Jóval később ugrottam bele a megjelenés után, de csak az egyjátékos módot vittem végig (azt élveztem és egy karakter visszatérése miatt reméltem a BF2042-ben is lesz). Sokak szerint hibáztam ezzel, mert jó volt a multi, de én ekkoriban a World of Tanks-be öntöttem a szabadidőmet.

    BF Hardline:
    Kipróbáltam, de jó volt nekem ott a World of Tanks-ben, nem csábított át.

    BF1 (:B):
    Vettem egy Xbox gépcsomagot és járt hozzá, első naptól tolom ahogy megjelent, nálam ez a BFBC2 óta a legjobban imádott epizód és pont azért, mert az összes mapot eltalálták, ebbe is rengeteg játékórát tettem és imádtam minden percét. Na itt már nem volt kérdés, hogy megveszem a DLC-ket is, mert a jó alapjátékkal kivívták, hogy legyen hozzá kedvem és a hajam letettem tőle, hogy a DLC mapok is istentelenül jók. Még van játékosbázis, néha visszanézek 2-3 körre.

    BF5:
    Ugyanaz, mint a BF3, eleinte lelkesedés, majd kifújt az unalomtól, nem tetszett a mapok többsége. A BF1 alatt megismert streamerek is elkezdtek visszaszivárogni BF1-be, ahogyan én is.

    BF2042:
    Az EA Play-es trialt már elhasználtam rá (10 óra). Már ennyi idő alatt elaltatott az unalommal és az általam kedvelt streamerek (akik mindent érdekessé tudnak tenni a lelkesedésükkel) adásain keresztül is a merő dögunalmat érzem és azt, hogy ők sem találják a helyüket ebben az epizódban, megint elkezdtek korábbi BF részeket streamelni, ezúttal még a BF5-nél is gyorsabban.

Új hozzászólás Aktív témák