Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    Rules os Survivalt és a PUBG mobilet is kipróbáltam. A RoS-nál valahogy nagyon nem jött be az irányítás/nézet valahogy mindig olyan érzésem volt, hogy na most fogom elhányni magam (valamiért sajnos utazóbetegséget okozott nálam). A PUBG-nél valahogy eltalálták az irányítást és nem éreztem magam rosszul játék közben viszont gyakran rányomok véletlenül a lövés gombra, pedig nincsenek virsli ujjaim, ez inkább a Z3C 4,6"-os kijelzőjének a hátránya. Néha sajnos a kép is beakad durván, legtöbbször amikor meghalok és nem tudom eldönteni hogy már a halál beállta előtt fagyott be a játék és ezért szívtam meg vagy a halál utáni folyamat bugol nálam és öli le a telefont.

    A sikerélményhez kapcsolódva szerintem nem csak az első hely számít. Nekem inkább az számít hogy élveztem-e a meccset a helyezéstől függetlenül. RoS pc verzióban haverokkal szoktunk játszani régebben volt hogy a móka kedvéért úgy játszottunk, hogy lőfegyvert és gránátot nem vettünk fel és az volt a legviccesebb hogy másodikak lettünk és fejenként több killel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák