Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Wesder #5 üzenetére

    Ok, hogy az elején állítólag könnyebb, de mitől? Na mindegy. Nem az a lényege, hogy mindenki mindenki ellen (vagy csapatosan vagy egyedül) és a ruhádon túl semmi előnyt nem élvezel? Minden fegyver, minden felszerelés a pályán van és mindenkinek (nagyjából) ugyanannyi esélye van? Én kipróbáltam a PUBG-ot, a harmadik vagy negyedik meccset megnyertem. Meg is lepődtem, bár van már pár játékóra itt-ott mögöttem. Aztán később persze volt, hogy földet érés után 10mp-el kilőttek, mert én nem fegyverre érkeztem, a másik meg igen, de nem ez a jellemző. Általában első 10-ben benne vagyok, de sokszor első 3-ban is. Igen, én is találkoztam halálos pixelekkel, de volt már, hogy én hibáztam be egy lövést egy pixelnek ami halálosnak bizonyult. Persze, hogy nem ekkora kijelzőkre valók ezek, de mégis jókat elszórakozunk a fiammal, merthogy Rajta kívül egy csapatban egységesen talán kétszer voltam, amikor segítettük egymást és együtt csináltuk a meccset, nem négyen négyfelé mentünk, pedig már vagy 3 hete PUBG-ozok. :DDD Szóval igen, csapatmunka az majdnem esélytelen.
    Ja? Fiam élete első PUBG meccsét megnyerte, én meg őrjöngve szurkoltam Neki a végén már, de sokat nem segített ez Rajta. Sony Z1C-vel ráadásul, ami nem egy nagy kijelző.

Új hozzászólás Aktív témák