Hirdetés

2018. július 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) ribizly

ribizly
(PH! addikt)

Alapvetően tetszene a dolog.
Viszont nekem úgy tűnik, hogy a CoD: WWII már ezt elvitte, nem? :U
Persze ettől én még örülnék, ha jól sikerülne.

|•| [Eladó] Bkercso X-Szekres II. fejhallgató erősítő | Hifiman 4pin XLR - 2x2.5" jack kábel | Cordial XLR Y-kábel |•| A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly

(#2) myckie2 válasza ribizly (#1) üzenetére

myckie2
(senior tag)

Szerintem két teljesen különböző játékról beszélünk. A Battalion az eredeti Cod 2-es feelinget próbálja visszahozni, a Cod WWII meg csak a szokásos gagyi ugrabugra gyerekeknek.

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#3) .LnB válasza myckie2 (#2) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Így beletaposni sok-sok kisgyerek lelki világába... Szégyelld magad! ;]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#4) Dilikutya válasza myckie2 (#2) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Az egyjátékos része viszont jó. Nem világmegváltó, de jó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) .LnB válasza Dilikutya (#4) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nem készülnek már világmegváltó játékok. Nincs rá (nagy) igény.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#6) FrozeN`

FrozeN`
(kvázi-tag)

A recoil (annak hiánya) borzalmas...

[ Szerkesztve ]

(#7) Dave567 válasza myckie2 (#2) üzenetére

Dave567
(őstag)

Ugrabugra? Melyik lövöldözősbe nem ugrálnak az emberek?

Eladó Oehlbach Rattle Snake 3M 2*2 Méter

(#8) Dave567 válasza ribizly (#1) üzenetére

Dave567
(őstag)

Ez azért tök más...
Ahogy írták, tényleg a Cod 2-re hajtottak, tök ugyan az a sebzés meg minden, pont ilyen kellene minden játékba, nem pedig egy rakat skuló bele.

A Hell let losse-t jobban várom, azért az komolyabb játék lesz, ilyen játékot kéne gyártani, nem pedig halom fos COD meg Bugfieldet. :))

(#9) ribizly válasza Dave567 (#8) üzenetére

ribizly
(PH! addikt)

Na az már nekem is inkább felkeltette az érdeklődésemet.
Ezzel az a bajom, hogy ha ilyet akarok játszani, akkor arra ott van a CoD 2, a WaW, meg már a WWII.

|•| [Eladó] Bkercso X-Szekres II. fejhallgató erősítő | Hifiman 4pin XLR - 2x2.5" jack kábel | Cordial XLR Y-kábel |•| A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly

(#10) Dave567 válasza ribizly (#9) üzenetére

Dave567
(őstag)

Engem se érdekel nagyon már az ilyen játék, teli van ilyenekkel a játékipar, kicsit unalmas.
Most vettem meg a WAW.ot én is, meg az Mw széria még megy nálam, de ezzel ki is fújt.

(#11) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Ez a zene a trailer alatt el is vette a kedvem az egésztől, a Cod WW2 szinglije meg bárki bármit mond szuper volt. :)

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#12) myckie2 válasza ribizly (#9) üzenetére

myckie2
(senior tag)

Azért nem lenne jobb egy olyan játékkal játszani amit támogatnak is a fejlesztők és működik az anti-cheat szoftver? Valószínűleg lesznek rendes dedikált szerverek, mint a CoD MW2 előtti időkben. A WWII meg annyira hasonlít a CoD2-re, mint az Unreal Tournament a CS:GO-ra...

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#13) Dave567 válasza myckie2 (#12) üzenetére

Dave567
(őstag)

Melyik játékot támogatják és működik az Anti cheat rendszer?

(#14) NandoXXL válasza myckie2 (#12) üzenetére

NandoXXL
(senior tag)

UT volt a király, amúgy pedig Battlefield (a régiek). Ez pedig túl retro, és nem látszik rajta semmi extra, réteg termék lesz.

(#15) Dave567 válasza NandoXXL (#14) üzenetére

Dave567
(őstag)

Battlefield melyik régi a 2??? :DD :DD

(#16) •repoz•

•repoz•
(fanatikus tag)

Nagyon királynak tűnik ez a játék, kicsit visszaadja a COD2 feelingjét.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.