2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) fatallerror

fatallerror
(addikt)

feltámad v csak tetszhalott volt? :Đ szerintem tuti lesz köv rész, bár én gotham city címre tippelek
joker nélkül is lehet mondjuk folytatni csak kicsit fura lenne, igaz chris nolan is joker nélkül maradt

don't tell me what i can't do!

(#2) Crob válasza fatallerror (#1) üzenetére

Crob
(tag)

na kösz a spoilert... :W
Arkham World, aztán mi lesz? Arkham Universe? :DDD

(#3) Silenzio válasza fatallerror (#1) üzenetére

Silenzio
(addikt)

De nem ölte meg. Sokat agyaltak rajta, és nem volt hajlandó. A képregények ismeretében érthető, miért.
Amúgy kedves fórumtárs! Mivel nem mindenkinek van ideje heti 10-20 órát játékkal tölteni, így sokan nem értek még a végére, legalább egy :spoiler alert: nem ártott volna. :W

Mivel Joker kiszámíthatatlan és állandóan blöfföl, szerintem poénnak szánták a fejlesztők a játék ötletét. Sőt, lefogadnám. Szerintem az Arkham-vonalat egy 3. részre már nem lehetne fenntartani, drasztikus módosítások kellenek majd.

A privát üzenetet preferálom, végső esetben hívj telefonon.

(#4) polonic válasza fatallerror (#1) üzenetére

polonic
(nagyúr)

SPOILER

Ha végigjátszottad a játékot, akkor pl láthattál egy pozitív terhességi tesztet az egyik riddler feladványnál. És a stáblista végén Harley Quinn énekelgetett egy dalt a kisbabájának.

(#5) TESCO-Zsömle válasza Crob (#2) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Először Arkham Solar System, aztán Arkham Galaxy és majd csak azután jöhet az Arkham Universe... ;)

...és aztán jön az Arkham Dimensions... ;]

(#6) Wolverine válasza TESCO-Zsömle (#5) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Inkább Arkham Multiverse, ha már a DC Comics univerzumában vagyunk :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) TESCO-Zsömle válasza Wolverine (#6) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Mi nem ott vagyunk, úgyhogy itt biztos más lesz a neve. :DDD

(#8) iBlast

iBlast
(aktív tag)

Joker ezzel a hanggal az évszázad karaktere! :D

(#9) fatallerror

fatallerror
(addikt)

elnézést mindenkitől ^^

don't tell me what i can't do!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.