Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    Hát srácok nagyon nagy játék. Hosszú, ha mindent meg akarsz csinálni, kitartónak kell lenni. 32 órám van benne 63%-on vagyok. :DDD
    Hogy ne csak off-oljak. A játékot én steamen előrendeltem. Simán lejött, vagy 8 óra alatt a 17 giga. Nekem annyi jött le. A játék elején néha a dlc keresésénél a fagyás őrítő. Valamikor megy, valamikor nem. Néztem a honlapon a fórumot és azt írják hogy meg kell várni, míg bejelentkezik a live. Megtörténik és puff kilép. Szóval remélem a dx patch-el javítják mert elég cinkes így.Ja, nekem is az elején sokat tölt, pedig steamen van fent. Nem tudom miért.
    A macskanővel való végigjátszást meg nem igazán értem, ő is gonosz, batman meg jó. Mikor joker ellen mennél akkor mi lenne? Harcolnál ellene? Nem hinném, tuti partiba vágnák a cica lányt. :D Szóval nem kell nekünk a macskanő féle verzió végigjátszás. Jó a batman ahogy van.
    Egy bajom van vele, amit én cseszerintettem el, az egyik mellékküldetés nincs meg, mert sajnos minden politikai foglyot megmentettem, amit nem kellett volna. Szóval azt a következő végigjátszásnál kell megcsinálnom. ;]
    Amúgy nagyon jó játék, függő lettem, de a riddle fejtörők kikészítenek, megőszülök tőlük. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák