Új hozzászólás Aktív témák

  • Balrog

    tag

    válasz voyager4.4 #7 üzenetére

    Persze értem én, hogy ez egy mese, de nem vették ennyire gyerekesre a figurát az első két trilógiában (Ez alól JarJar és az Ewokok kivételek, de hát nézzük meg hogy hogyan is emlegetik ezeket ma a star wars rajongók.).

    De egy rakat illogikus dolog is volt a filmben. Pl. Az első rend flottája miért követi az ellenállás flottáját tízen pár órahosszán keresztül. Miért nem ugranak fénysebességre és kerítik be őket? Vagy küldenek rájuk TIE vadászokat?

    A kaszinó jelenet és a díszlet egyáltalán nem illet a Star Wars univerzumba. Ha nem lettek volna a CGI lények azt hihettük volna, hogy Las Vegas-ban járunk éppen.

    Finn, az ázsiai csaj és az általuk vitt történet szál teljesen fölösleges. Nem tettek, hozzá semmit a történet menetéhez. A céljuk értelmét veszítette mikor az ellenállás tagja hátrahagyták a cirkálót.

    stb...stb...

    (#10) Garrick
    Én néztem a Klónok Háborúját sőt a Rebels-t is pedig az is tízen pár éveseknek készül. Pont ezért zavar ennyire, hogy Dave Filoni töredék pénzből izgalmasabb sorozatokat készített mint az új Star Wars filmek. Pl. Rebels 3 évad utolsó két része elég álleejtős volt. Ilyen érzésem egyszer sem volt a VIII. epizód alatt. :(
    Nekem a Rogue One kifejezetten tetszett. Minőségi film volt, inkább a felnőtteknek célozva, sötét és komor hangulattal. Tetszett a Lázadók elkeseredett és bukásra ítélt harca a Birodalommal szemben.

    (#14) Bobó_20
    Mintha csak magamat hallanám. Szívemből szóltál. Star Wars rajongóként szerintem ez a rész arcon köpése Lucasnak.

    [ Szerkesztve ]

    Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

Új hozzászólás Aktív témák