Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    Számomra a legzavaróbb a 12-es karika.Valszeg furán hangzik, kifejtem:Új részt nem láttam csak az Ébredő erőt,Rogue One-t,de mindkettőbe gyengék voltak a csata jelenetek vizuálisan.
    Jó,jó távoli jeleneteket királyul megcsinálták(Pl Rogue One-be ion géppuskával szétlövi AT-AT lábát),de a közeliek nem:pl Ébredő erőbe Fénykardal kaszabolják a rohamosztagosokat,elég semmilyenre sikeredett,
    Am Rogue-One ba ugyanez a helyzet a harci jelenetekkel.
    Látszik hogy egy határt nem léphettek át.Ennek tetejébe az Ébredő erő mint film is vacak lett.
    Rogue One10/10 lenne,tele van epic jelenetekkel,ahogy lázadók feláldozzák mindenüket a halálcsillag tervrajzaiért, karakterek és azt alakító színészek is jók.
    Az a gond az egész 12-es koncepcióval hogy maga a látvány is súlyt ad történéseknek.
    Mikor Dr.King Schulz lelövi harmadik Brittle fivért a lórol ,támad egy hatalmas lyuk a pasas mellkasán, fröccsenő vére pedig vörösre festi a liliomokat....(Django elszabadul).Aki látta,tudja miről beszélek.Ez már bőven nem a 12-es kategória.
    Képzeljétek el a Ryan közlegény megmentését,Aljas 8-ast,Alien filmeket stb 12-es karikával....
    A mellett hogy súlyt ad a drámai jeleneteknek, Isten bocsássa meg nékem, szeretem ha egy csatajelenet látványos,nem gondolom hogy ettől vérszomjas lennék.
    2017-ben amikor a technikai feltételek adottak, kitalálják hogy pénzbügyileg kevésbé éri meg korhatáros filmet forgatni.Számomra elvesz a filmek élvezeti értékéből, nem keveset.
    Erről itt olvashattok többet: (Nem a CGI-on akarnak spórolni)
    https://port.hu/cikk/mozi/megegyeztek-tarantino-star-treket-rendez-raadasul-korhatarosat/article-49475

    Ez a folyamat sajnos elindult ,Jurassic World 2 is marad 12+.Nem magyarázom tovább,remélem átjött a mondanivalóm. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák