Új hozzászólás Aktív témák

  • Donki Hóte

    veterán

    válasz thomasa #21 üzenetére

    Nálam minden csoportos beszedési megbízáshoz van rendelve maximális összeg. Vízdíjnál ez 25 eFt (negyedéves vízdíj 10 - 15 eFt szokott lenni), szóval ha jönne egy 200 eFt-os elszámoló számla, akkor nem történne semmi.

    #22 genlog:

    Akkor ez valószínűleg értékhatárhoz, vagy rendszerességhez van kötve, a pázezer Ft-os NKM gázszámla kifizetésénél sosem kellett a kétlépcsős azonosítás a Revolut kártyával történő fizetésnél.

    Ami a röhej a dologban, hogy az NKM azon kevés cég közé tartozik, akik nem az OTP bankkártyás fizetési felületét használják, hanem a CIB bankét. Mivel a CIB-től van a bankkártyám, gondoltam, hogy milyen jó lesz azzal fizetni, ahhoz biztosan nem kell az SMS-ben küldött kód. Hát bizony kellett :( Aztán egyszer véletlenül a Revolut kártyámmal fizettem, akkor érdekes módon nem kérték a megerősítést (nyáron párszáz Ft volt a gázszámla). Onnantól mindig a Revolut kártyával fizettem az NKM-nél és sosem kellett a kétlépcsős azonosítással bajlódni :R

    A fizetést nálunk nem lehet a Revolut kártyára kérni, a mi cégünk szerint az külföldi számla, oda nem utalnak fizetést :(

    Van valami módszer, amivel meg lehet győzni a cégeket, hogy oda utaljanak :F

    [ Szerkesztve ]

    Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Új hozzászólás Aktív témák