Új hozzászólás Aktív témák

  • alton1978

    tag

    válasz anulu #5 üzenetére

    Na, ha sok "jó hír" közzül neked ez a jó!?

    Kicsit tudakozódj és olvassgass a témában, hogy ne csak ezt az egy igazán jó hírt vedd észre. Egyébként bebörtönzésekről nem olvastam, szívesen veszem a linket ahol ezt a hírt olvastad.
    Érdekelne, mert az valóban nagyszerű hír hosszútávon, hogy kínában a bányász farmoknak sok lehetőségük nincs, mint hogy elköltözzenek más tartományokba vagy országokba. Mert bizony van olyan tartomány, ahol a nem legális bányász farmokat beszántják ( Kína esetében vajon mi lehet, ami legális? - költői kérdés - ).

    Ez valóban így van, és ez hosszútávon blokklánc alapú teknológiának csakis a javára fog válni szerintem.

    Szóval, még mindig ott tartok, hogy miért csak a negatív, fizetet "cikkek" jellenek meg a bitcoinnal és a köré épülő teknológiával kapcsolatosan. Hol marad a kiegyensúlyozott tájékoztatás? Mennyit kell fizetni, hogy építő jellegű cikkeket is írjanak. Kriptót elfogadnak?

    Esetleg kell még pár év, mire feleszmélnek a drága cikk írók is, hogy az egyoldalú "tájékoztatás" már nem kifizetődő!? :U

    Erre lennék kiváncsi. :)

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

Új hozzászólás Aktív témák