Új hozzászólás Aktív témák

  • alton1978

    tag

    válasz Aprósólyom #12 üzenetére

    Attól függ. Vannak privacy-t biztosító blokkláncok és vannak ahol tökéletesen lekövethető, hogy melyik wallet, kihez köthető.
    Az egy más kérdés, hogy a privát kulcsot miként is szerzik meg. Legutóbb éppen az amerikai - fene tudja milyen - üzemanyag vezetéket elzáró banda jeles tagjait kapták el. Visszakövették őket egészen a KYC-ig...Az egy más kérdés, hogy miért árulták el a privát kulcsot, hogy a kripto-t visszaszerezzék.

    A személyeddel össze lehet kötni, ha végre hajtod a KYC-t. ( Know Your Costumer)

    De, a véleményem szerint az egésznek nem ez a lényege. A technológia maga, az ami az valóban forradalmi. Ezt megérted, ha megérted a bitcoin hálózat lényegét.

    Ellenben, de nem utolsó sorban, Te sem tudsz magyarázatot adni, arra a felvetésemre, hogy miért csak a baromságok jelennek meg egy forradalmi technológia kapcsán egy - tulajdonképpen - egyesekkel és nullákkal foglalkozó "lapnál"!??

    Renget jó hír lát napvilágot nap, mint nap a blokkláncal kapcsolatosan ( nem keverendő a coinokkal és magával a Bitcoin-nal).
    Ennek ellenére a heti 1-2 , - és akkor sokat mondtam - hülye híreket lehet itt olvasni, aminek sem forrás megjelölésé, sem lényegi tartalma nincs.
    Ez mind fizetett, megvásárolt cikk. Legyen már azért kétoldalú a tájékoztatás.

    Ez a mentalitás olyan, mintha az egykori 576 Kbyte magazin, vagy a Commodore Világ, a CoV ócsárolta volna az internetet, ami csak pislákoslás szintjén létezett, vagy az akkori Demo "szcénát"...

    Ennél azért adhatnának magukra többet is, hogy objektív tájékoztatást adnak és nem egyoldalú, úton, útfélén hangoztatott baromságokat.
    A cikk írója vagy nem tudja miről is beszél, vagy nagyon is tudja.

    [ Szerkesztve ]

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

Új hozzászólás Aktív témák