Új hozzászólás Aktív témák

  • BerserkGuts

    őstag

    válasz GreatL #13 üzenetére

    hát azzal nincsen baj inkább ilyet vennék mint írták nem kéne a túl sok csicsa de itt inkább a minőséggel lehet majd a baj mert eléggé elszálltak a fogyasztást illetően(már régóta) cserébe semmi extra 4k 60fps maradt persze lehet az rtx a baj oda kell a kakaó
    de pár csilli villi marketingfogáson kívül semmit nem láttam BFV rossz tapasztalat
    A bemutató videó hú de baró na akkor ez valami monumentális überjó megnéztem ismerős gépén pár pályán belecsepegtettek néhány részen húha de ezért vga-t venni több százezerért nem fogok :( :N

    ezt már eljátszottuk 2010-ben a nagy dx11 hú de jó lesz a BFBC2-ben cseréljél mert jobb szebb gtx285-t cseréltem HD5850-re mert ez volt az első dx11-es kártya az nv lemaradt akkoriban nem volt tökély mert a pisiX nem működött rajt mafia2, mirror edge nem volt igazi így jött gtx460 de gyenge volt mint a harmat a tesszelációval mert ugye akkor az volt a marketing húzóipar szövege így csere gtx 480-ra
    persze már történelem azóta kiforrta magát de ezekből le lehet vonni a konzekvenciát így az elején fölösleges beleugrani majd ha beindul rendesen

    12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

Új hozzászólás Aktív témák