Új hozzászólás Aktív témák

  • hitchins

    őstag

    válasz Farkas82 #37 üzenetére

    Ebbol egyetlen erv van, ha valos a tobbletfogyasztas, de szerintem ez konstrukciotol fugg.
    En 6,5 literrel jarok. Budapesten. (Benzines)
    Ez konkretan kevesebb mint az elozo sima szemelyautom.

    Az hogy mire van szukseg eleg szubjektiv. Gondolom egy vw poloval is hazertel volna kevesebb fogyasztassal.
    Enny erovel a kozepkategoriat is lehetne utni hogy minek kell. Mondeo es tarsai.

    En nem vagyok SUV/crossover rajongo, messze nem. Ez az elso amit hasznalok es nem okozna gondot visszaulni egy “sima” autoba de szerintem tagadhatatlanul vannak elonyei. Szoval azt mondani hogy ertelmetlen hulyeseg.
    Nehany sajat pelda hogy hol volt elonyos eddig:
    - Varosi parkolas , padkak
    - Forgalomban vezetes kilatas, jobb ralatas a forgalomra->vezetes biztonsaga
    - Utkeresztezodes beleatasa
    - Alacsony tabla: a tabla miatt egyaltalan nem lattam balra kanyarodasnal hogy jonnek-e szemben. Kodos vagy zivataros idoben nem volt biztonsagos kanyarodni. Most ok
    - Ritkan de jarok folduton itt hasznos volt a megemelt hasmagassag foleg esos idoben.
    Emellett nagyobb biztonsagban erzem a gyerekem is. Nem mindegy hogy a masik autoval utkozeskor milyen magasan van a talalkozo.
    Persze van hatranya is, szamomra leginkabb vezetesi elmenyben.

    Mindegy nem akarok tovabb offolni,
    szerintem hulyeseg utalkozni. En igy latom ugyanannyira divat szidni mint hasznalni.

Új hozzászólás Aktív témák