Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    Egy piros 128-assal hozzájárultam a mennyiséghez - pontosabban a munkáltatóm, rábeszéltem. :DDD (Egy Samu A71 ellenében, ami kétszer ekkora.)

    10 év droid után (még 1.6-al kezdtem) az első almám (van otthon mellette egy 1st gen iPad, 1024×768 pixellelm az is lassan 10 éves), mellette a saját egy P20.

    Hát, ki*szott fura. De annyira fura, hogy elkezdtem online naplót írni, még nem tudom, mire fog kifutni. Ha érdekes, megírom Logouton. Ha nem, talán akkor is. :))

    Hogy érdemi véleményt is megosszak:
    Mivel bejelentéskor mindig az elérhető legerősebb alma HW van az SE-ben, és az évek előrehaladásával nem csökkenti az Apple az árát és forgalmazza 4-5 évig (miközben az Androidok felzárkóznak rá), aki korán ugrik bele, az konkrétan jobban jár, az évek előrehlaadásával egyre kisebb lesz a hardveres előny az azonos árú droidokhoz.

    Persze kamerában, oled kijelzőben+felbontásban, egyéb szolgáltatásokban... messze előrébb tartanak. Egyelőre játéktelefonnak érzem. Semmi wow faktor, hiányzik rengeteg megszokott funkció. Viszont tényleg elmondhatatlanul gyors. A hw ellenére alig kell pixelt kirajzolnia.

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák