Új hozzászólás Aktív témák

  • #92253184

    törölt tag

    válasz bambano #43 üzenetére

    Pedig tényleg nem kötelező, itt ugyanis nem a Facebook használatáról van szó, hanem a hozzászólásról.

    Én például, háromszor nem láttam az üzenőfalamat, hírfolyamomat ( azt se tudom, hogy hívják. :D ) az elmúlt kettő-öt évben. Mit érdekel milyen reklám van kint.

    Személyes üzenetben azt írok, amit akarok. Zárt csoportban szintén, de írhatok más fórumra is, nem kell a Facebookot használnom.
    Itt inkább az önjelölt prófétáról van szó:
    ”Nem egy bejelentést tettem én is, ahol a kereszténységet, keresztényeket gyalázzák orrba-szájba. A faszabúk szerint az megfelel az alapelveknek. JA, akkor még sem védett a vallás, oké. Majd a fent említett kommentben a keresztény szót zsidóra cserélve, minden további változtatás nélkül osztottam meg. Szerintem kitalálható, hogy mi lett a vége....”
    Ha bemész az ateista csoportba teríteni, akkor ne lepődj meg ha kidobnak. Ahogy a NER csoportban is kidobnak, ha megkérdőjelezed a kormányt. Inkább érzi azt az ember, hogy van aki bejár olyan csoportokba, ahol az övétől radikálisan eltérő véleményü emberek vannak, aztán panaszkodik, hogy bántották.

Új hozzászólás Aktív témák