Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Necroman_Mk2 #15 üzenetére

    Szvsz, utólag is beszúrhatóak a linkek. Azért kényelmesebb, mint góglizni, főleg mert nekem nem barátom. Én csak a nőket szeretem. :B :P
    Amúgy, ami a TW golf-ról írtatok itt, az csak részben igaz. Tehát, TÉNYLEG ez a jövő, azaz, minden mai böngészős játékot úgy hirdetnek, hogy FREE, meg MOST INGYENES (lásd akár az ikariamtól kezdve). Csak ugye, ez nem teljesen igaz. Mikro tranzakciókat csempésznek beléjük. jelen esetben, a TW golf az egyik legdrágább "játék", mert nem veheted meg, hanem évenkénti díja van, mint egy golf klubban, vagy más klubban, tagsági díja van, ha rendszeres látogatója lennél ennek a játéknak. Másfelől, a plusz extrákért is külön fizetni kell, mint speckó ütők, meg ilyenek. De tény, ingyen is ki lehet próbálni. Van, amikor több pályát is. Amúgy, van Magyar golf klub is! :K Sajnos, a frissítésekkel nem mindig hoznak jó dolgokat. Én sem vagyok rendszeres látogatójuk, mondjuk, de volt, amikor klub versenyeket lehetett indítani, és ott volt lehetőség olyan pályákra is menni, melyek alapban el voltak zárva. Persze aztán ezt is elvették. De lehet, rosszul vagyok informálva. ;]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák