Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    válasz Wesder #31 üzenetére

    Ezen eszköz hosszan tartó használata okozza ezt :

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

  • Busterftw

    veterán

    válasz Wesder #35 üzenetére

    Az Xbox One szeriabol 10 millio fogyott 1 ev utan. Ez meg az egyik utolso hivatalos szam volt. Persze most szamok nelkul nyilatkozott Spencer, szoval ha Decemberben 9 millio-t irtak, akkor realis lehet a 12 millio most igy Januarban, foleg az unnepi roham utan.

    vm93hun
    "Tényleg ezt mondtam, volna? Hát persze, hogy nem!"
    "Forrást meg ugyan nem tudok mutatni, de legyen egy iránymutató tény, hogy Xbox-ot le tudsz szedni a boltok polcáról"

    Ezt irtad arra a beszelgetesre, ami az eladasi szamokrol szolt.
    Akkor mit ertettel pontosan ezen?

    "Nem azért nem tudsz PS5-öt levenni a polcról, mert nem veszi senki, hanem minden egyes beérkező darabnak van már gazdája"
    Pontosan. Tehat relevans az, hogy a PS5 jobban fogy, mert kapkodnak erte.

    "Abba meg esetleg nem gondoltál bele, hogy a MS több konzolt tud legyártatni, mint a Sony és ezért állhat rendelkezésre nagyobb darabszám?"
    Es ezzel most mit akarsz mondani? Arrol volt szo, hogy sokkal tobb PS5 fogy mint Xbox, nem ertem a Microsoft eljenzeset.
    Nem eleg legyartani valamit, azt el is kell adni.

    De mivel nem tudjuk mennyi van pontosan a polcokon, ez is csak egy feltetelezes.

    "Amúgy meg mit kezdjek a globális eladási számokkal, ha én itthon azt látom"
    Semmit, csak ne tegyel olyan kijelenteseket, hogy nalunk a csaladban nincs VW Golf, tehat a VW Golf nem keresett auto a vilagon.

    "A mobilos hasonlatod meg azért baromság"
    Nem baromsag, mert az elv ugyanaz. Egy szuk, szubjektiv minta alapjan teszel globalis piacra szolo kijelenteseket.
    Mint peldaul a klasszikus, nekem nincs gondom X termekkel, tehat nincs gond senkinel.

    "És ha pl elkötelezett vagy a Sony iránt"
    Nincs konzolom, PC-n jatszok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák