Új hozzászólás Aktív témák

  • xZer0kidx

    senior tag

    válasz #86564352 #41 üzenetére

    Én is ezt teszem lassan egy éve. Szeretem az AM-ot mint felület, lossless, integráció stb. de a Spoty listái lényegesen jobbak jelenleg. Sajnos ennyi idő alatt az AM nem találta el a zenei stílusom, a Spotify viszont igen. Részben persze megértem az Apple szolgáltatása eléggé a populáris műfajoknak kedvez, ilyen téren (+ajánló, napi válogatás számának növelése stb.) azért van hova fejlődni.

    Ez a szervízkérdés nehéz ügy. Az egyik énem azt mondja, hogy igazságtalan, a másik meg azt, hogy valahogy el kell kerülni a kontár hebrákolást. Itt valószínüleg nem lesz igazság.

    A support tényleg nagyon jó, sok esetben segítettek már nekem, leginkább az appstore-os egyenleggel kapcsolatos értetlenségeim okán :DDD

    #40 kpbendeguz

    A radikális újítások, alapjaiban változtatnák meg az Apple hozzáállását az egészhez és tenné ugyanezt a felhasználóival, akik nem az "új világot" szokták-szerették meg. Ha kell erőszakkal egyenlővé tenni mindent, még ha ez a nagy többség érdekét nem szolgálja. Nem olyan jó irány...

    "Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

Új hozzászólás Aktív témák