Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) HyP3b0y

HyP3b0y
(senior tag)

Júúúj, szegény activision, meg kéne sajnáljam? ;]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#2) kapeti07

kapeti07
(senior tag)

Hányinger ez a sárdobálós Activision. De asszem azért az EA-t sem kell félteni.

(#3) LittleDemon

LittleDemon
(tag)

megérdemli az aktívízsön :U
nekem a cod infinity ward függő marad :K

(#4) nokia párti

nokia párti
(őstag)

Remélem úgy csődbe megy az EA, hogy nem tudják megcsinálni majd a Shift2-t.
Nehogy már legyen konkurenciája a forzán kívül, a GT5-nek. :DDD

(#5) Löncsi válasza nokia párti (#4) üzenetére

Löncsi
(őstag)

Jaja, milyen jó lesz, legalább nem gondolkodni melyiket is válassza az ember, elég csak GT5-öt hype-olni. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#6) rupert

rupert
(tag)

Szerintem az a 400 milla még ha ki is kell fizetnie akkor sem fogja csődbe juttatni az EA-t.

X58 Asrock Extreme6, Xeon W3680 (Noctua Nh-d14), 3*4GB HyperX Fury, 500 GB Samsung Evo 860, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Asus RTX 2060 ROG Strix OC, Cooler Master Masterkeys Pro L RGB, Logitech G403 Wireless

(#7) mrhitoshi válasza rupert (#6) üzenetére

mrhitoshi
(veterán)

+1

Mi az az EA-nak? semmi.... :U :K

Platformok: PS4~PC~W10

(#8) Archer

Archer
(őstag)

Szánalom amit az Activision csinál. Pedig régen azért nem volt ilyen gyökér kiadó. No nem mintha az EA lenne a játékfejlesztők/kiadók gyöngye. Meg mi az már, hogy egyszerre adtak ki videót és ezért az IW volt a gonosz? Szimplán csak ratyi volt a WaW meg úgy általában a Treyarch, erről nem a másik csapat két fejese tehet. Komolyan egy nagy vicc az Activision a COD-os kínlódásukkal együtt.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#9) maláj válasza mrhitoshi (#7) üzenetére

maláj
(őstag)

sőt még annál is kevesebb ;]

ha már az aláírást is cenzúrázzák akkor a PH lapcsalád minden tagjára bekapcsoltam minden reklámblokkolót ami csak létezik :DDD

(#10) creed13 válasza rupert (#6) üzenetére

creed13
(tag)

Nem fogja csődbe juttatni, csak sajna inkább kirúgják a "melósokat", mint sem a vezetők kapjanak kevesebbet.... :((( Rohadtul éhes bandák ezek....

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#11) Góliát

Góliát
(senior tag)

Mindig is szoktam mondani:
HÜLYÉK AZ EMBEREK! ;]

Becsület-Tisztesség-Szeretet / Origin;Steam: GOLIAThuS78

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.