Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz Zolik #23 üzenetére

    Annyira várom már. Komolyan semmit nem csinálok csak beta streamet nézek. Spell level ek meg hit rating 2 handed waepon windfury shaman… alig várom már... Végre, ha akarnál sem tudsz ezerrel rohanni mindenhova mindennek!! 2004-es Beta óta tolom és az össze nagy cimborámmal akik jönnek is vissza szóval remélem az új idegbetegek gyorsan meg is unják nagyon remélem.

    Engem az érdekelne amúgy, hogy azért MC-be 40 fős raiden mennyire fognak akadni vasak. Remélem a RÉGI ezer órás MAIN boss idézős AV-k.. és jó kis AB-k .. nagyon várom a dolgot. 8) Most már azért idősebb vagyok szóval akár tetszik , akár nem nem lesz időm ezer karira szóval 1 Shaman és rendben vagyok. Amúgy classic pont jobban belefog férni az életembe ,mert ami megy a DLC-kkel meg mostanság ,hogy farmolj mint az állat ,mert 20 karakternek kell ez meg az. Itt meg szép nyugiba tolhatom a bg-t meg a raidet a shamannal és elég is lesz egy karit végig tolni a régi PVP rendszerrel.

    ui.: tökre várom a Totem questeket stb.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák