Új hozzászólás Aktív témák

  • quarros

    tag

    válasz XuChi #16 üzenetére

    A szabadság. Utoljára ennyire szabadnak játékban az Elite 2 Frontier-nél éreztem magam az pedig volt már egy "pár" éve.

    Nem kell load screeneket bámulni azért mert A pontról B pontra mentél (ha csak az odautat nem tekintjük "load screennek")

    A véletlenszerűen generált bolygók néha nagyon szórakoztató kombinációkat raknak össze. (Bár azt el kell ismerjem, hogy a játék rajzfilmszerűsége nem mindig előnyös a játék szempontjából, és sok esetben össze tudja mosni az egyes bolygókat de az induláshoz képest ez is sokat fejődött)

    Szerencsés esetben találhatsz olyan naprendszert aminél minden bolygó határozottan karakterisztikusan eltérő hangulatú, és külön élvezet egyikről a másikra ugrani.

    Minecraft-hoz hasonló bár még nem azon szinten lévő szabadság, a terület manipulálása kapcsán. Ha akarod barlangrendszert fúrsz ha akarod hegyet építesz.

    Az ilyen bázisépítéses túlélő játékok kapcsán (ha most a minecraft-tól eltekintünk) én egy játékkal találkoztam eddig amit jobbnak találtam mint ez (de az mondjuk mérföldekkel volt jobb) Subnautica.

Új hozzászólás Aktív témák