Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz jookomak #13 üzenetére

    '83-as vagyok és kb '87-88 körül elkezdtem ismerkedni a c64-ekkel, majd a pc-kkel :) '97 környékén lett először pc-m, amit fejlesztgettem és onnantól vagyok benne igazán... rengeteget játszottunk középsuli alatt éjszakába menően is... valahogy hangulatosabbak voltak a régebbi játékok...

    nekem is az nem tetszik épp a fifában, hogy a sok csellel meg mindennel nagyon megvariálták... amíg olyan egyszerű volt, mint a kocsmai gépeken, hogy: 8irányba vezérelheted a játékost és van még 3-4 akciógomb, amivel cselezhetsz/csúszhatsz/passzolhatsz/lőhetsz és kész (esetleg sprint) :) egyszerű volt, könnyen megtanulható és szerintem pont ezért jó... nhl-ből meg a 2002-ig követtem a sorozatot, de azokra szerintem jobban odafigyeltek... azzal is rengeteget szórakoztunk... egyik ismerősöm nagyon durván nyomta: all star fokozaton new jersey-vel simán alázott akárkit :) ő szerintem éves szinten simán nhl-ezik vagy 1000órát...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák