Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz 7Heads Drago #46 üzenetére

    "A középkategóriás soc hoz meg nem fog berakni értelmes kamerát." ~ Én ezt sajnálom a legjobban. Az a probléma, hogy azt feltételezik, aki jó kamerát szeretne az játszik és bányászik is a telefonon...

    Nem értem miért nem csinálnak egy Snapi 750G vagy 780G-s telefont nagyon jó kameraszettel (fő, ultra és periszkópos), 50-65W töltéssel, 4500-5000 mAh-rel, 120 Hz amoleddel és hasonló jóságokkal, mint ez a Zenfone (hang, jack, NFC, wifi, gps terén). 300 alatt megvenném, de ilyet nem csinál senki :(

    De, hogy ON is legyek: Engem kilóra megvett, mert látszik az átgondoltság. A csúcs Mi 11 Ultra mellett valamiért az olcsóbb készülékek közül az Asusnak tetszenek legjobban a képei. Kontrasztos, éles és stabilizált. Jó lenne, ha 240 ezren maradna, mert egy erős konkurencia a többi gyártónak szerintem.

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák