Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz AliceWake #3 üzenetére

    " ... a legnépszerűbb méretkategória pedig az 5,8” és 6,0” közötti 39%-kal. 6,0” és 6,3” között a vásárlók 33%-a próbál válogatni. Azért próbál, mert az átlag kijelzők már 6,5” körül állnak meg ... " - ez a statisztika honnan származik?

    Egyébként ez - mármint a méret kérdés - elég érdekes, ill. érzékeny téma. Egyrészt szvsz. valahogy a gyártók nem kíváncsiak arra igazán, hogy "mit akar a nép". Nekik a minél nagyobb telefon a jó biznisz. Sokkal több mindent lehet belepakolni, és fajlagosan sokkal drágábban is lehet adni. Ez hasonlít a kis autók vs. nagy autók problematikájához.

    #2 NoMagix
    Mutass kérlek egy konkurenset, amihez képest drága!

    #4 Litván Zongora
    Viccelsz, ugye? Aki kis-, ill. normális méretű telefont szeretne, annak egy majd' 8 cm széles és közel negyed kilós telefon szerinted konkurál ezzel?

    #6 Graphics
    Az én egyik legnagyobb bajom vele, hogy ennek a kijelzőjét is kilyukasztották. Tudom, hogy ezt az emberek 99% mára már megszokta, de én ahhoz az 1%-hoz tartozom ...
    A másik, hogy sajnos ki kell mondjuk, hogy anno, mikor a Samsung kihozta az S10e-t, valahogy jobban összekapta magát, mint most az Asus. Előbbibe belefér a bővíthetőség, a vezetékmentes töltés.
    A másik, hogy teljesen felesleges a csúcs SoC egy ilyen készülékbe. Aki ilyet vesz, jó eséllyel nem akar játszani. Egy "kisebb", középkategóriás, jó kis 5G-s SoC bőven elég lett volna.
    Csak, hát nem szabad túl jóra csinálni, mert akkor a végén kevesebben vennék a "légycsapókat".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák