Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Ari18

Ari18
(őstag)

Tetszik, végre több fegyver fajta közül lehet választani. Remélem változatosabba lesz, mint az első része.

(#2) Johnny Cage

Johnny Cage
(addikt)

Nem vagyok meggyőzve... még mindig egy dögunalmas platformjáték rémképe lebeg előttem.

(#3) sagesz93

sagesz93
(addikt)

Nekem tetszett az első rész is, igaz egy idő után unható volt, de azért jó volt :)
Remélem jó lesz ez is(évszámnál nem fogadta el hogy 1754-ben születtem...:DDD )

[ Szerkesztve ]

(#4) N3ST1C

N3ST1C
(tag)

Talán ez a része már nem lesz monoton, és akkor végre kapunk egy nagyon fullos 2.részt :C :C :C

(#5) Johnny Cage válasza sagesz93 (#3) üzenetére

Johnny Cage
(addikt)

"Nekem tetszett az első rész is, igaz egy idő után unható volt, de azért jó volt"

Az a játéknak nevezett esetlen próbálkozás, amit a vizuális káprázat mögé megpróbáltak becsempészni, képtelen volt fenntartani a figyelmet a végéig. Ez egy techdemo volt, nem játék.

(#6) Ari18 válasza Johnny Cage (#5) üzenetére

Ari18
(őstag)

techdemo-nak nem nevezném, nem volt egy korszakalkotó grafikája sem. :(

(#7) olanor

olanor
(tag)

Az AC olyan játék hogy vagy nagyon megnyerte magának az embert, vagy épp az ellenkezője és köpködi a játékot. Én nekem személy szerint tetszett az első rész is, és az eddig látottak alapján nem lesz gond a folytatásával sem.

(#8) sagesz93 válasza Johnny Cage (#5) üzenetére

sagesz93
(addikt)

nekem attól még tetszett, akárki akármit mond. Valakinek az nfs undercover tetszik ami egy hányadék az én szememben :o

(#9) Fortissimus

Fortissimus
(őstag)

johetne mar

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#10) Johnny Cage válasza sagesz93 (#8) üzenetére

Johnny Cage
(addikt)

Persze, szíved joga, de az Assassin's Creed inkább az ember vizuális központjára hatott, de mint "játék" nem igazán működött. Kapott is ezért hideget-meleget, kritikusoktól, játékosoktól egyaránt.

(#11) aram01

aram01
(nagyúr)

azért a fejlesztők dumálhattak volna úgyis hogy közben a gémet mutatják

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12) Mgeri

Mgeri
(tag)

nekem el se indult a videó! :DDD

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#13) twollah

twollah
(nagyúr)

Vegre tud uszni a fohos!

(#14) D_r_u

D_r_u
(tag)

Ez eddig mindössze egy reneszánsz Itáliával jobb az elődnél, mivel ezt a korszakot egy fokkal jobban komázom, mint a kereszteseket, amellyel szintén nincs semmi bajom, sőt. De amilyen feature-ökről a bácsik beszéltek, nem biztos, hogy elegek lesznek hozzá, hogy kilendítsék az unalom medréből a játékmenetet. Azért bizakodok. És kíváncsian várom, hogy be lehet-e állni a kurtizánok közé.:)

(#15) xuldar válasza twollah (#13) üzenetére

xuldar
(őstag)

Remélem, novemberig lesz még vagy 50db AC2 hír, hogy azokhoz is benyöghesd ezt a mondatot :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#16) iBlast

iBlast
(aktív tag)

jó lessz:) :C

(#17) nessaja válasza Ari18 (#6) üzenetére

nessaja
(csendes tag)

1650x1080ba, ultra highon, dx10be, 8x aa/af-el kell játszani, utána véleményt..
Ha nem is techdemo, de az eddigi legszebb játék ez kétségtelen és az eddigi egyik legjobb fizikával.(igen a krízisnél is szebb, föleg a városokba).

második részhez meg annyit, hogy akinek az elsö nem tetszett, annak ez se fog valsz. Szerintem nagyon távol áll egy sablonjátéktól, amit itt mondtak, a lehetöségek kicsit korlátozottak benne, de hát nem lehet még egyenlöre 25gigás gameket csinálni(hogy sokkal többminden férjen bele), mert mindenki menekülne.

(#18) fpeter07 válasza nessaja (#17) üzenetére

fpeter07
(veterán)

én med-en játszottam, ha nem szaggatott volna még mindig azzal játsznék :)

(#19) ChromeX válasza nessaja (#17) üzenetére

ChromeX
(addikt)

szted a játékosok hány %a tudja ilyen beállításokon futtatni a játékot? nekem bejött az első rész, még szép is volt és tök játszhato egnem spec pont hogy nem a grafika fogott meg. hanem az assasinkodás tény hogy nem játszottam végig mert meguntam de ettől még tetszett, a grafika csak egy szép plusz volt ami miatt jo volt csüngeni a monitoron, viszont nekem ez a hős nem jön be..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#20) kisÁdi

kisÁdi
(aktív tag)

Üdv

Mivel nem láttam az első részről cuccost ezért ide írnám.
van egy problémám vagyis több is.

Megvettem az első részt és amikor felraktam és elindítottam azt írja please insert the correct cd-rom.(Megrackeltem mert játszani szerettem volna vele na)
elindult, amikor viszont kezdeném a játékot leáll és azt írja a windows hogy Az assassin's creed helyes működése hiba miatt leáll,semmi mást.
ez lenne a baj

Ebben kérem segítségeteket.(Amúgy sok játéknál ugrák a képem és csinálja még ezt)

Köszönöm

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.