Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz Felesbandi #5 üzenetére

    +1, én eljátszogattam a régiekkel is, azok sztoriban jobbak voltak, viszont a harcrendszer nagyon buta faék volt, a rebootolás óta sokkal élvezhetőbb a bunyó. Originsben még érződik hogy próbálkoznak, furán hatottak az új dolgok, viszont összességében kellemes frissítés volt, a map meg baromi jól meg volt csinálva.
    Odyssey telitalálat volt nálam, kellőképpen nehéz harc, pörgős játékmenet, simán lehetett "GTA"-zni benne ha magadra szabadítottál 6-7 mercenary-t, nagyon érezni kellett a ritmust ha le akartad gyűrni őket. Direkt volt hogy csináltam ilyen komolyabb harcokat, 20-25 percen át lazán folyamatosan fight volt és végig figyelni kellett, fűzni a skilleket egymás után, nekem nagyon betalált, 150+ órám van benne és 2-3 acsi híján platina.

    A valhalla nekem elsőre annyira nem jött be, a sztori jó, a játéktér jó, király hogy nincs annyi fegyver és ha valamit össze akarsz szedni akkor fix helyen van és hogy ki lehet maxolni a területeket. Ellenben a harc nagyon vissza lett butítva, elején is hardon kezdtem meg nemrég jött egy ellenfeleket tápoló patch is de az is kb az elején kihívás, kb első óra után már olyan tápos vagy hogy a sima NPC-ket hármasával irtod. A "bossfightok" picit nehezebbek, de ha ott is megvan a parry/block akkor onnantól nincs ellenfeled, annyival nehezítettek hogy ellenfeleknek több HP-ja van és nagyobbat ütnek rád de itt kifújt.
    Remélem hogy összekaparják, majd ha kijön a season pass 5k alatt akkor ráugrok, addig pihenőre tettem és visszamentem odyssey-be dolgozni a maradék pár acsin :D

Új hozzászólás Aktív témák