2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Lenry

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

lesz erről a játékról teszt a Gamepodon?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) iBlast válasza Lenry (#1) üzenetére

iBlast
(aktív tag)

hibátlan a játék az eddigi összes résznél szebb, jobb és változatosabb! :K rajongóknak kötelező!

(#3) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

A pályákat értem de a karakter minek?
Eltérő tulajdonságaik vannak?
Van amelyik nem öl egy gombbal vagy mi a franc?:D

iBlast Ez szubjektív..számomra a BH és a RL összesen nem ér fel a AC2-vel.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Lenry válasza iBlast (#2) üzenetére

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

seems legit.
még belecsavarok 100-150 órát beletekerek a Skyrimbe, és erre is jut időm :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) iBlast válasza Lenry (#4) üzenetére

iBlast
(aktív tag)

:C nekem majd most jön a skyrim :)

(#6) ASTON117 válasza iBlast (#2) üzenetére

ASTON117
(tag)

Én az elején tartok de eddig az a véleményem hogy eddigi legrosszabb AC. Szerintem az első volt a legjobb a filozofálás miatt. Azóta hack and slash jó sztorival megspékelve

(#7) iBlast válasza ASTON117 (#6) üzenetére

iBlast
(aktív tag)

Ez valóban szubjektív ahogy előttem már megírták :) nekem ez tetszik a legjobban idáig, szép szerintem, Ezionak jól áll, hogy kicsit megöregedett, új kombók, a hookblade nagyon ötletes és a bombák is, szóval nekem az eddigi legjobb :)

(#8) keldorpapa88 válasza ASTON117 (#6) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Szubjektív. Szerintem meg az 1 volt a legszarabb, mert unalmas volt.

Nálam: AC2 > Brotherhood > Revelations > AC1

(#9) Lenry válasza keldorpapa88 (#8) üzenetére

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

az AC1-el nekem csak az idegesítő és fölösleges dolgok miatt van bajom.

épp durván benne vagy a játékban, és akkor az öreg f*sz kirugdos az Animsuból, hogy "na akkor húzzál aludni"
lefekszel, felkelsz, visszamászol az Animusba és megy tovább.

oké, lehet mászkálni a laborba, és kideríteni meg elolvasni olyan dolgokat, amik semmit nem lendítenek előre a sztorin, cserébe megszakítják a játékmenetet.

a kéregetős kurvákról meg már nem is beszélek

(#10) Nazem

Nazem
(csendes tag)

Én Karácsonyra kapom meg a Revelations-t és már nagyon-nagyon várom! :C Bár ez a hookblade dolog...jópofa, de minek? Szerintem kihagyhatták volna. Nem szép. :F És most annyi szerepe van kb, hogy ha esel, akkor megkapaszkodsz vele. De ezt eddig is meg lehetett csinálni. E nélkül is bárhová fel lehetett mászni. Mondjuk az ellenen átvetődni vagy elhajítani tényleg király. :K De összességében véve felesleges. Hangulatilag meg nálam egyértelműen AC2 az első. :DD

(#11) iBlast válasza Nazem (#10) üzenetére

iBlast
(aktív tag)

annyi értelme van a hookbladenek, hogy tudsz kötélen csúszni amit eddig nem tudtál, általa csomó új kombód lesz, harc közbe akár ki is rabolhatod az ellent, és nagyobbat tudsz ugrani, esetleg kapaszkodni ha távoli pontra ugrasz, és a falmászást is gyorsítja...igen, semmi érteme :C :DDD

(#9) Lenry: az öreget néha meg tudtam volna fojtani egy fél kanál vízben, a csövesek még a mai napig irritálnak az játékban, néha megesik, hogy miattuk rontok el egy gyilkosságot :D olyankor kiélem magam rajtuk ököllel :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) Nazem válasza iBlast (#11) üzenetére

Nazem
(csendes tag)

Nem akarom én kirabolni harc közben, nem tolvaj vagyok, hanem assassin. :)) Hookblade nélkül is lehetne még ezerféle új kombót kitalálni, a kötélcsúszás meg érdekes, de nélküle is király lenne a játék. :) Falmászást meg minek gyorsítani, sztem már ígyis eléggé gyors volt. :DDD Jópofa újítás, de sztem ha kihagyták vna se lett vna semmi. :)

(#13) iBlast válasza Nazem (#12) üzenetére

iBlast
(aktív tag)

lehet, de én speciel örülök neki :)

ha még esetleg valaki nem látta volna, ITT a trailer az új karakterekről.

(#14) Nazem válasza iBlast (#13) üzenetére

Nazem
(csendes tag)

Lehet, ha már játszani fogok vele, az én véleményem is megváltozik majd. :) Amúgy a gladiátor és a corsair nagyon bejövős. :R

(#15) iBlast válasza Nazem (#14) üzenetére

iBlast
(aktív tag)

hát ítélkezés előtt nem ártana :)) hidd el nem vagyok elfogult egyetlen játékkal kapcsolatban sem leírom ha vannak hibái, de szerintem a revalations-t nagyon jól összedobták :)

(#16) Nazem válasza iBlast (#15) üzenetére

Nazem
(csendes tag)

Háh, alig bírom kivárni h játsszak végre vele!!! :DDD :DDD :DDD Mondjuk pár helyen már olvastam h nem hozza a színvonalat, de kizárt h igaz legyen. :U

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.