2018. május 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) rottenbull

rottenbull
(senior tag)

Jonak tunik.

(#2) Rodi 4.80

Rodi 4.80
(fanatikus tag)

Nekem megérte a 3000 Ft-ot, szép és hangulatos az új helyszín, fel kell kötni a gatyát a rómaiak ellen, nem lehet csak úgy átgaloppozni a régión. És vannak helyek, amik nincsenek jelölve a térképen :)

Minden paranoiás engem üldöz.

(#3) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

A cikk többi oldala hova tűnt? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#4) Tidus

Tidus
(PH! addikt)

Szerintem aki befizetett rá, és végig nyomta, annak kötelező darab.

HEDT i9, maximum edition...

(#5) Bindo

Bindo
(újonc)

COOL volt végig nyomtam :)

(#6) GreatL

GreatL
(fanatikus tag)

Nem tudom... még az elején vagyok de a harc katasztrófa, a tevegelés meg uncsi. Ez a hátulnézetes far cry valahogy nem működik.

i7, 1080 Ti

(#7) NandoXXL válasza GreatL (#6) üzenetére

NandoXXL
(senior tag)

Valahogy nem fogtak meg engem se. Unalmas.

(#8) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Mostmár tényleg elkezdem dlc-stül mindenestül az egészet. :)

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#9) Bindo válasza GodGamer5 (#8) üzenetére

Bindo
(újonc)

Jól teszed :) best game 2017-ben open world + baromi sok fő és mellék küldetés

(#10) hommeros

hommeros
(őstag)

Én nagyon szeretem a driftelős részeket benne.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.