Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    Meg sem közelíti a Syndicate -et. Megvettem, játszogattam vele még mielőtt több tesztet is elolvastam volna róla, és mivel ki nem állhatom az RPG - ket meg az ilyen nyílt világú bóklászásokat (kivételt képezett ez alól a GTA 5, Zeldák meg a Mafia 3), hiába nagyon szép abba is hagytam egyelőre. Mondjuk technikailag sincs toppon, egy olyan gép mellett mint az enyém néha képes akkora fps eséseket csinálni hogy nem semmi, de ez állítólag a dupla védelem miatt van, persze ez akkor sem lehet rá magyarázat, ill. szerintem csak mentegetik magukat hogy elfelejtették optimalizálni kiadás előtt. Jobban örülnék ha minden héten kijönne egy új COD vagy egy Wolfenstein, esetleg Medal Of Honor (mondjuk annak már éppen ideje volna). Menni és aprítani az ellent egy csőjátékban, az embernek késő este max. ehhez van kedve már, napközben agyal éppen eleget. Szerencsére azért van megoldás hogy az ember gyorsabban is letudja, a mikrotranzakciókkal fel lehet gyorsítani a játékmenetet, lehet venni erősebb fegyvereket, stb., nálam ez az ami megmentheti ezt a játékot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák