2017. augusztus 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Ellia

Ellia
(őstag)

Normál ütés! Erős ütés! Lehet kombózni! Képesség amitől x ideig szuper erősek leszünk! Boss harcok, még nagyobb boss harcok, mega super emlékezetes boss harcok!

Nem tudom, ki, hogy van vele de ez így elég nahhh, nem az a baj, hogy így oldották meg, lényegében minden hasonló játékot rá lehet húzni pontosan erre a sémára, hanem, hogy mekkora innovációként adják elő (persze a szériának az ;] ).

Amúgy ezzel a részel rebbotolják a szériát és előkerül a asszaszinok és templomosok (vagy bármik is lehettek ebben az időben) konfliktus?

BN: eszem#2717 GW2: eszem.3751 Uplay: SzMrt

(#2) Millerchris

Millerchris
(kvázi-tag)

Remélem nem szúrják el.

Telefonon mindig hamarabb elérsz: 0620-544-6192

(#3) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

Nekem ez elég gagyinak tűnik :B :U

(#4) tibaimp válasza Scholes9 (#3) üzenetére

tibaimp
(senior tag)

Engem sem győzött meg a videó! Eddig egyedi volt a ac harcrendszere, most miért kellett változtatni, nem is értem. A sebzést is írja, az pl minek, kit érdekel....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) Gery9112 válasza tibaimp (#4) üzenetére

Gery9112
(fanatikus tag)

Egyedi? Akkor nem játszottál Batman Arkham játékokkal :DDD, de egyetértek szerintem is teljesen jó volt az eddigi harcrendszer, nem azon siklott el hanem, hogy minden évben ugyanazt kellett csinálni, történet 0 és mindezt azzal akarták ellensúlyozni, hogy a játékidőt minél több gyűjtögethető tárggyal nyújtották el.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91

(#6) mad1

mad1
(PH! kedvence)

Egy kicsit a Ryse-bol (a rage), egy kicsit Dark soulsbol(parry) ...sztem nem lesz rossz a vegere. :))

[ Szerkesztve ]

😹👻👽💇👾👶🌛Újra pc-notebook alkatrészek a legolcsóbban - írj privit ha van olyanom,adom az árat!😹👻👽💇👾👶🌛

(#7) Kvelstadt válasza mad1 (#6) üzenetére

Kvelstadt
(PH! kedvence)

Ds-ből konkrétan ott a parry, backstab, védelem feltörés, számít a fegyverek hossza és sebessége es így tovább.
De ezzel nem is lenne bajom ha nem úgy beszélt volna róla 6percen keresztül a csávó mintha ők találták volna fel.

Ellia
Az avatarod jól látom, Calcifer?

[ Szerkesztve ]

\ [T] /

(#8) doooo válasza Kvelstadt (#7) üzenetére

doooo
(senior tag)

De ezek korábban is benne voltak az AC-kben... csak nem pont ilyen animációkkal, stb. Ez a szakállas főnök meg elég idegesítő volt a korábbi megnyilvánulásaikor is.

(#9) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Nekem tetszik ez az átdolgozott rendszer, kivéve a kamera beremegtetését egyes nagyobb csapásoknál. Remélem, ki lehet majd kapcsolni, mert számomra zavaró!

transhumanism █h+█

(#10) CriticalHit

CriticalHit
(őstag)

Az AI-t ne butítsák tovább. Legyen végre a harc kihívás. Támadjanak már végre összehangoltan.

"Hernyó maradsz, bár fent keringsz. Nem a szárny szab itt mértéket, hanem a gerinc."

(#11) wolfman válasza Ellia (#1) üzenetére

wolfman
(PH! kedvence)

Minden egyes közelharcot felvonultató játék videója láttán visszasírom a PoP-warrior withint! Abban akkora jól volt megalkotva a harc animációja hogy ihaj(freeformfighting). Nem volt hibátlan, de ezeknél a mostani sok kidolgozatlan, felületes, elcsépelt szarnál ezerszer jobb. A másik a Path of Neo-ban látott verekedés. Na az is részletes volt aztán a kombókat lehetett is keresztezni, vegyíteni.
(#10) CriticalHit: ne legyen igazam, de szerintem ezt már el is felejtheted!

[ Szerkesztve ]

'Érzelmek nélkül nekem nem megy a sex... legalább gyűlölnöm kell a másikat.'

(#12) doooo válasza wolfman (#11) üzenetére

doooo
(senior tag)

"Minden egyes közelharcot felvonultató játék videója láttán visszasírom a PoP-warrior withint! Abban akkora jól volt megalkotva a harc animációja hogy ihaj(freeformfighting)."

Mennyire fantasztikus játék az, te jó ég... örök kedvenc.

(#13) tibaimp válasza Gery9112 (#5) üzenetére

tibaimp
(senior tag)

Valóban nem játszottam, nekem az az egész világ nem jön be (a filmek sem)...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#14) Gery9112 válasza tibaimp (#13) üzenetére

Gery9112
(fanatikus tag)

Gondoltam azért is mondtam, hogy a harcrendszer ott ugyanaz. Jó játékok pedig, de ha nem a te világod akkor ja, felejtős :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91

(#15) CriticalHit válasza wolfman (#11) üzenetére

CriticalHit
(őstag)

Sajnos a célközönség semmilyen kihívást nem vesz jó néven.

"Hernyó maradsz, bár fent keringsz. Nem a szárny szab itt mértéket, hanem a gerinc."

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.