Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz MichaelSD #49 üzenetére

    Én nem tudom, hogy más hogy van vele, de anno engem Ezio nagyon megfogott, tudtam vele "azonosulni", plusz amikor megöregedett, (Brotherhood+revelations), akkor is nagyon bejött.
    Tetszett a 3. rész is, csak ott voltak már gondok a sebességgel, de a menedzselő részek nekem mindig is tetszettek, de itt már annyira nem tudtam a kis indiánnal azonosulni.
    Aztán jött a Black Flag, ami nálam a hajózás miatt egyenrangú lett az AC2-vel, és azóta csak lejtő ez a sorozat.
    Rogue, rövid, olyan szürke az egész mint maga a játék.
    Jó volt a Unity, a sztori tetszett, csak rohadt rövid volt, de érdekes volt a COOP mód, ami új volt.
    A Sindycate is érdekes volt a 2 karakter miatt, ennek még hátravan a DLC-k kijátszása, az most következik.
    Az Origins miatt kettős érzés van bennem, mert nekem tetszett a játékmenet és a harc is, viszont a "főhős" nekem kifejezetten unszimpatikus lett, sehogy sem jött be (lehet azért mert olyan migráncs kinézete van :DDD ).
    Az Odyssey-t most nem fogom megvenni, majd talán 1 év múlva, vagy egy éven belül, vagy ha mindenki azt mondja, hogy az évszázad játéka ;] Akkor talán nemsoká :)

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák