2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) danikollar

danikollar
(őstag)

A múltkor mintha azt lehetett volna olvasni, hogy nem lesz exkluzív tartalom egyik platformon se. De akkor ez nem igaz. Mondjuk én ezt a csajt nem ismerem, mert nem játszottam a Liberation-nel.

(#2) wolfman

wolfman
(veterán)

Ez kinek a kije és mit akar?

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) fiATHaLON válasza wolfman (#2) üzenetére

fiATHaLON
(senior tag)

Tisztességes árakat a tej és tejtermék piacon!

(#4) Abu85 válasza danikollar (#1) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Gondolom a Sony azóta már megdolgozta az Ubi bankszámláját. A pénz mindenre megoldás. :D

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#5) Mister_X válasza wolfman (#2) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Az Assassin's Creed: Liberation főhősnője, Aveline de Grandrpé, Connorhoz hasonlóan szintén félvér, csak ő félig nem indián, hanem afrikai. Meg nemesi családból származik. A Liberation az ACIII-mal egy időben játszódik, csak New Orleans-ben. Nem tudom, hogy az ACIII-ban feltűnt-e.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#6) wolfman válasza Mister_X (#5) üzenetére

wolfman
(veterán)

Tudom hogy a liberationsban volt, de neki mi a története? Hogy keveredik az Assassin rendbe és kik ellen használja tudását?

(#7) Mister_X válasza wolfman (#6) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Mittudomén, ez az egyik játék, ami miatt kellene nekem egy Vita. Itt hátha írnak valami érdemit.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#8) wolfman válasza Mister_X (#7) üzenetére

wolfman
(veterán)

nagyjából vágom. Google translate forever...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.