Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz BalaNce87 #13 üzenetére

    Szerintem ez akarásról szól, de most a pénz beszél, ezért nekik előnyösebb a konzolosoknak kinyalni a se..t, durván kifejezve magam. Úgy látszik 10 éve többet jelentett és több is volt a motiváció a pénznél.

    Pénz beszélt akkor is már. Csak változik a világ, most a konzolokban van a nagyobb pénz. A játékpiac hihetetlenül megduzzadt (ma már sokkal nehezebb teljesen új játékkal beszállni a piacra - ezért jönnek ki csak szinte folytatások mindenből, illetve ezért ritka a nagy újítás, ezek jelentős része - lásd Mirror's Edge - el is hasal rendesen), mindamellett az átlagéletkor megemelkedett, rengeteg az idősebb, már dolgozó játékos (már nem csak a 10-16 évesek hóbortja), akiknek egy esti, 1-2 órás kikapcsolódásra van szükségük. Ezért "butult" le az irányítás, játékmenet, amire aztán sokan a "konzolosodásnak" hívnak.

    Persze a régi motorosok, akik megragadtak abban a világban, ezt negatívan élik meg.

    Amúgy meg itt elég jól összefoglalták, miért kerekedett ennyire a konzolos játék a pc-s fölé. Az összes dolog ennek a "felülkerekedésnek" a mellékterméke.

    Az XBOX-os játékok másolásvédelméről (még az előző hsz-edhez) nem sokat tudok, de a chippelés miatt levágnak ha jól tudom a liveról, illetve nyogaton mint mondtam nem annyira nagy a warez, BOX-ra meg pláne nem. Ráadásul ha a boxot megetted az MS már régen jól járt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák