Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz julius666 #12 üzenetére

    Nem értem hogy 10 éve ezek miért nem voltak ekkora problémák, pedig szerintem már akkor is volt warez. Régen tisztességesen megcsinálták pc-re is a játékokat nem volt szenvedés velük. Nem halad valami jó irányba ez a dolog és ez a konzoloknak is köszönhető részben, pl a dlc-k most már kezdenek egyre jobban elterjedni pc-re is, és persze a fizetősek. Az egy dolog hogy ezt megtehetik konzolon, de pc-n mit szívatják az embert mindennel? drm csúszások..
    Csak azért érted más játék miét tud megjelenni egy időben a konzolokkal vagy 1-2 hét csúszással ez meg nem és közbe ugyanúgy néz ki mint konzolon, egyáltalán nem szebb. Tényleg érdekelne hogy mi az igazi indok, mert valamiért csak kell késnie, vagy egyszerűen elhanyagolják?
    Szerintem ez akarásról szól, de most a pénz beszél, ezért nekik előnyösebb a konzolosoknak kinyalni a se..t, durván kifejezve magam. Úgy látszik 10 éve többet jelentett és több is volt a motiváció a pénznél.
    Maradjunk abba hogy ugyanolyan:) ami engem nem zavar, mert mondtam hogy az 1 is iszonyat szépen néz ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák