Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Nagyon szeretem az ilyen narratív játékokat, ezt is mindenképpen kipróbálom (főleg, hogy GP-s), de engem konkrétan taszít a játék vizuális stílusa. Önmagában a képregény-szerű megjelenítés, vagy a kicsit rajzoltabb stílus egyáltalán nem zavar (sőt, van játék, aminek jól áll), viszont ezek a képkockákra bontott darabos mozgások, amiket a trailerben láttam, azok rettenetesen.
    Biztosan sok meló volt megcsinálni, de ezzel együtt valahogy nem tudom lerázni magamról azt az érzést, hogy ez a megjelenítési mód alibizés, színészekkel felvett jelenetek ide vagy oda.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    No, kicsit több, mint 7 óra alatt végigjátszottam a játékot, nagyjából minden stimmel, amit a tesztben olvashattunk. Egynek jó volt, de nem egy Life is Strange vagy Heavy Rain / Detroit. A technikai megvalósításról a véleményem nem változott, ha már színészek, akkor én sokkal jobban élveztem volna egy Until Dawn-szerű megjelenítést, bár ennek a "képregényes" formának tagadhatatlan előnye, hogy az ilyen narratív játékokban baromi gyorsan unalmassá váló mászkálást teljesen eliminálja.
    A második rész (4-6. fejezetek) szerintem túlságosan felfújt lett, a vége cliffhanger pedig nagyon nem elegáns befejezése az egésznek. A döntések sokszor súlytalanok voltak, viszont az tetszett, hogy sok más narratív játékkal ellentétben itt elég sokszor kínáltak fel olyan választási lehetőséget, amivel tudtam azonosulni, és nem kellett fanyalogva döntenem olyan opciók közül, amik egyike sem olyan, amiről úgy gondolnám, hogy én olyat választanék vagy tennék egy ilyen helyzetben.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz GodGamer5 #7 üzenetére

    Egyáltalán nem rossz játék az UD, kimondottan élveztem és tele volt jó ötletekkel, de nekem egyáltalán nem etalon, kiváltképp az irányítása nem. A mászkálás nehézkes és sokszor frusztráló az idétlen kameraszögek miatt, amit 1992-ben még minden további nélkül megemésztettem mondjuk az Alone in the Dark-ban, de huszonpár évvel később már nem tartottam elfogadhatónak.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák