Új hozzászólás Aktív témák

  • NightGT

    senior tag

    válasz Create. #43 üzenetére

    Hátőőő...Phison S11 kontroller esélyesen, onnét tudom, hogy az én Patriot Burst-öm kb. 1:1be ugyanaz a hardver...

    namármost ez a kontroller szereti eldobni magát, random belassul, kifagy, néha jó, ha 10MB / sec sebesség kijön belőle vegyes írás/olvasás esetén...majd egyszer jól meg is hal, remélem nemsokára. És erre jó sanszom van :)

    Háttértárnak vettem, de így is random megakasztja a rendszert olykor. Torrentezni még 200Mbit-el is halál tud lenni rajta...erre rendszert tenni? Ááááá...mentett játékállást betölteni oké, de bármi más? No. Telepítés is egy agyhalál

    Háznak nyilván a jóöreg oldallap levétel lesz a sorsa, sztem 3 nap után....

    Igen, amikor én vettem gépet, akkor - az első fellendülést követően - már fél éve 10k USD alatt volt a BTC, de még akkor sem állt vissza a VGA-k ára...és akkor 20k volt a csúcs, most még mindig hol is van? 40en? :)

    (köze lehet a mostani esésnek akár csak ahhoz is, hogy Biden nemet mondott a második stimulus check-re, meg a minimum wage emelésre. És beárazták, hogy nem fokozódik tovább a pénzbőség, főleg a neten - hála isten)

    [ Szerkesztve ]

    Speed is the only truly modern sensation

Új hozzászólás Aktív témák