Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joeshow

    csendes tag

    válasz Gothmog #45 üzenetére

    És ezt úgy a Fallout 3 nem teljesíti?:S Jó csak két féle befejezés van de sztem azért akciójátéknak titulálni(@Hanok) szvsz elég nagy túlzás.

    @Hanok: "csak a story miatt meg nem fogok szenvedni vele", hát akkor tényleg nem értem miért is kell egy RPG-vel játszani. Engem eddig ponthogycsak a sztori érdekel. Baldur's Gatek szintén hatalmas kedvenceim voltak és "csak" a sztori miatt játszottam. Ha most bejelentenék hogy az Oblivion motorjával jön a Baldur's Gate 3 de meghagyják a csapat irányíthatóságát ugyanannyira nagyon boldog lennék mintha azt mondanák hogy jön ugyanez a régi izometrikus nézettel. Tehát nekem csakis a sztori számít egy RPG-ben és nem érdekel milyen köntös van rajta. És sztem a Fallout 3 sztorija(főleg a DLC-kel együtt) igencsak megéri a "csak" a sztori miatt való "szenvedést". De mondom az értékelése mindenkinek szubjektív de sztem ez kicsit olyan mintha azt mondanád hogy nem fogsz a Need For Speeddel szenvedni csak a kocsik miatt ha egyszer a kategóriának az adja a sava borsát.

    És ne haragudj de még1x mondom az Interplay csak a kiadó volt a Fallout 1-2 fejlesztője a Black Isle akik nem igen fognak újra együtt(azzal a csapattal) már játékot csinálni. Felnéztem az Interplay honlapjára ahogy kérted. Igencsak mozgolódnak? Fallout Online szintén várom jó is lehet de nem szeretem az MMORPG-ket neked pedig nem is nagyon tetszhet mert csak a világban lesz köze az 1-2höz. A többi projekt meg legkevésbé sem hasonlít a Fallout szériához tehát hogy az Interplay mozgolódik az nekem nem nagyon látszik. Vagy két külön hivatalos Interplay oldalt ismerünk.

    Tényleg bocs az OFF-ért.

    [ Szerkesztve ]

    PhoneBio: Alcatel 303 - Nokia 3310 - Sony Ericsson Z600 - Sagem my700x - Sony Ericsson p910i - Sony Ericsson P1i - Sony Ericsson X1 - HTC Legend - HTC Desire - Samsung Galaxy SIII

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Gothmog #45 üzenetére

    Én különben ide venném még - a harcok esetében - a körökre osztottságot vagy megállíthatóságot/áttekinthetőséget is. Egy igazi, a "pen and paper" hagyományokon nyugvó cRPG-ben a siker nem múlhat a klikkelő izmok fejlettségén

    A hagyományos játékokban ezt a "faktort" a szerencse hivatott képviselni, amit az ilyen játékokban általában kizárnak. (Pl.: egy zár feltörésénél általában elég a megfelelő szakértelem megfelelő szinten, nem kell még a szerencsében is bízni...)

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák