Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hanok

    senior tag

    válasz joeshow #19 üzenetére

    Nem tudom mikor voltál utoljára az interplay honlapján vagy olvasol-e ezzel kapcsolatban híreket de csak javasolni tudom hogy nézz rá, az interplay igen is mozgolódik nem is kicsit a régi csapattal együtt. Majd kiderül mi lesz belőle de Én nagyon drukkolok.
    Ez csak annyira gáz számomra mintha a Diablo 3 kapna egy Oblivion motort, hidd el más közönséget kapna. Nekem azért kell egy játék amiért az előző részeket szerettem, csak a story miatt meg nem fogok szenvedni vele. Ez az fps rpg mostanában hódit a mass effect után jó hogy mindenki rápattant és el is hiszem hogy kenterbe veri a kategóriáját de én kétlem hogy az igazi Fallout rajongók ennek örültek. Nekem akkor is nagyon nagy csalódás volt, játszhatatlan pedig nekifutottam vagy 5 ször hátha elkap de sajnos ezzel a 1st person nézettel csúnyán elrontották. a körökre való osztásról nem is beszélve meg hogy órákig sétálgatsz nagyon lassan a pusztába hogy egy questet megcsinálj...RPG-ből akciót csináltak ez a fájdalmam.. remélem eljön az idő amikor ez a rész lesz a sorozat fekete báránya...:) És bocsi az OFF ért több nem lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák