Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Neovenator #36 üzenetére

    Mutasd már meg, légy oly szíves, hogy hol írom én azt a cikkben, hogy a Gothic 3 szar? :F Mindössze annyit írtam, hogy nekem csalódást okozott, és ez igaz is. A megjelenéskor kipróbáltam, és kicsontozott az első utamba kerülő vaddisznó. Pedig nem hardon kezdtem neki. Nem most játszok először szerepjátékkal, így tudom, hogy miképpen lehet állítgatni a segítségeket, ha elakadok, így nem azzal volt ott sem a probléma. Mindenesetre én úgy vagyok vele, hogy ami nem megy, azt nem erőltetem. Ezért hagytam akkor abba.

    Amikor kipróbáltam az ArcaniA demóját, egyből minden kézre állt, pedig nem állítottam rajta semmit sem, és nem is Easy-n próbáltam. Utána, amikor feltettem vissza a harmadik részt, hiába volt fent a legújabb Community Patch, egyszerűen megint ott voltam, mint annak idején. Ezúttal már a vaddisznóig sem tudtam elmenni, mert egyszerűen már a faluban sem tetszett a játék az ArcaniA demója után. Lehet hogy a grafika volt az oka, lehet hogy az irányítás, mindenesetre egy Gothic 4 demó után már nem érdekelt a 3. rész. Pedig megpróbáltam.

    Úgyhogy tegyünk pontot az ügy végére. Nem arról van szó, hogy rossz a Gothic 3, hanem hogy az nekem nem jön be, és kész.

    A Gothic 4-ről meg csak annyit, hogy akármennyire is bugos, még mindig játszok vele, mert maga a játék jó. Ha nem tetszett volna meg a demó alapján, meg sem vettem volna.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák