Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Neovenator #27 üzenetére

    Ha hiszed, ha nem, próbáltam én a Gothic 3-at is, éppen hogy azért, mert az Arcania demóján felbuzdulva már alig vártam, hogy ismét kalandozhassak. Mivel megvolt a Gamestar teljes játékaként a Gothic 3, ráadásul az is magyar volt, ezért feltettem, és kipróbáltam.

    Még a topikjába is írtam, hogy lásd: nem hazudok.

    Mint ahogyan ott is írtam, A LEGFRISSEBB PATCH is fel volt rá telepítve, de mivel akkor próbáltam ki az ArcaniA demóját, utána már egyáltalán nem tetszett. Még egy órát sem játszottam vele, már uninstall is volt. ;]

    Én meg azt unom már, hogy akárhányszor írok valamit, mindig akad pár okostojás, aki nekiesik, hogy mégis mit képzelek én magamról, hogy cikket írok? :(((

    Vedd már észre, hogy ez NEM A GOTHIC SOROZATRÓL SZÓL!!! Ez csak az ArcaniA bemutatója, azon belül is a honosított magyar verzióé.

    Mindössze egyetlen mondatban utaltam a Gothic 3-ra, és azt is csak azért, mert pont előtte próbáltam azt ki, és lehet akármilyen jó is időközben, az ArcaniA demója után egy kalap szar volt.

    Úgyhogy légy szíves, vegyél vissza egy picit a stílusodból. Ha nem tetszik, ne olvasd el.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák