Új hozzászólás Aktív témák

  • vasi89

    addikt

    válasz -secret- #18 üzenetére

    az a 360 szerencsére a legtöbb helyen 300-310. Ami logikus is, szerintem a huawei nem meri drágábba nadni mint amennyibe a note 9 kerül. Sajnos a Samsungnak még mindig jóval nagyobb a hírneve mint a huweinek. Így a huawei egyenlőre még a "kedvező" árazással tud versenyben maradni. De valóban elindított valamit most az apple, hogy egyedül az árazáson kívül más innováció már nincs. Nekem 6 év ios után elég lett belőlük, még a sima X is 300nál kezdődik. Ez már tényleg nem arról szól, hogy ki teheti meg és ki nem, egyszerűen totálisan nevetséges ennyit elkérni egy vacak telefonért. De igaz ez az összes gyártóra aki 200 felett adja a telefonját, csak amíg a samsung, huawei, sony akárki rendszeresen csinál akciókat, amik miatt azért szolgáltatótól jó áron meg lehet már venni bármelyik márkát addig iphonet értelmetlen előfizetésben venni. És ez nem apple fikázás, nem véletlenül használtam sokáig az iost de az h az amoled kiejlző és a 18:9es képarányért fizessek annyit mint a bármelyik androidos csúcstelefonért az nálam már nem megy. Ennyit nem ér és nem is fog soha főleg h semmivel nem jobb vagy rosszabb a droid az ios-től, egyszerűen csak más.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák