Új hozzászólás Aktív témák

  • mtcob

    senior tag

    Tény, hogy a szokásos módon vastagon fogott a ceruza Almáéknál, de szerintem teljesen megvan a helye az Apple termékek között az XR-nek.
    326-os ppi-t nem éli meg negatívumnak aki az i5S-i8 vonalról frissít, és nekik szól az XR elsősorban.
    Dupla kamera nem akkora előny szerintem, minden másban pedig az aktuális csúcsot képviseli, Face ID veszett gyors, iOS szalad rajta nagyon, kamera szintén ott van a (leg)jobbak között.
    Akksi nagyon korrekt, idáig sokkal jobban bírja mint az i7 újonnan (arról váltottam).
    Túl lett tolva a hate az XR-en úgy általános közvélekedés terén, persze nem Androiddal kell összemérni, hanem ökoszisztémán belül maradva.
    A Haptic Touch mondjuk hatalmas bullshit, lock screen gyorsgomb működésre bírhatósága nehogy már feature legyen, a Space-t nyomvatartva pedig megy a kurzor a régebbieken is iOS12 óta, szóval kb ‘nesze semmi fogd meg jól’ dolog ez hangzatos névvel. :D Gyors válasz üzenetekre az értesítéseken hosszan nyomással igencsak hiányzik róla, az érkezhetne a következő update-el

Új hozzászólás Aktív témák