Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz pusszycat #11 üzenetére

    Miért? :)

    Maximálisan megvagyok elégedve az iOS-szel és olyan szinten átszoktam rá, hogy nem érzem magam otthonosan az Androidos készülékeken. (Félreértések elkerülése végett: ez nem azt jelenti, hogy ne lennének kiváló robotos telefonok, ez szimplán egy szubjektív dolog)

    Ha az 5S-em leszeretném cserélni, és az új dizájnnak megfelelő modellek közül szeretnék választani, akkor a szolgáltatómnál 232ezer Forintért lehetne kihozni egy idei iXR-t (64GB), igaz szimpla kamerával, - de állítólag jobb képeket lő, mint a X - 6.1"-es kijelzővel, remek akkumulátorral és idei A12 Bionic chippel.

    Ehhez képest a tavalyi iX szintén 64GB-os tárhellyel, dupla kamerával, kisebb akkumulátorral, kisebb kijelzővel, szintén 3GB RAM-mal és tavalyi chippel 284.000 Forintba kerül ugyanannál a szolgáltatónál, ugyanazzal a csomaggal.

    Az összes többi modell értelemszerűen jóval többet kóstál. Ebben az összehasonlításban pedig egyáltalán nem olyan rossz ajánlat a XR. Nem azt mondom, hogy én biztosan a XR-t választanám, mert szerintem hatalmas, csak annyit mondok, hogy szerintem meglehet érteni azokat is, akik ezt a készüléket választják, mert vannak érvek és lehetnek olyan igények, amik a XR felé döntik a mérleget. :)

Új hozzászólás Aktív témák