Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    Most nem tudom mi volt a tesztben, de nappal ilyen gyenge színeket produkáló kamerát már régen láttam ilyen árú készülékben. Pl. ott van az első házas kép, hogy néz már ki vicc az egész. Bár lehet azért van, mert működött az automatikus HDR benne és az torzítja el a színeket, de vannak de a sárga is és az ablak is szinte kiég. A színhelyesség máskor pocsék, pl. a pitypang színe is inkább narancssárga mint sárga és elég sötét is lett a kép. Hol túlvilágosított a kép, hol meg túl sötét, és gondolom ugyanakkor készültek a képek vicc vicc vicc. Nekem eléggé mesterségesek a képek valahogy összességében.

    A makro még elmegy úgy ahogy, meg az éjszakai képek tényleg nagyon jók, a Nyugati és a Víg szinház tényleg szuper. Ha jól tudom ebben a 6S kamerája van? Ha igen, akkor már értem miért mondják sokan a 6S fórumon, hogy nappal a 6-os kamerája sokkal jobb volt.

    Az előlapi kamera 1,2 mp meg vicc, pont az lenne a lényeg a selfie kamerában, hogy a hátteret is mutassa hol vagyunk éppen, pl. Balaton hajókkal, vagy Tihany, vagy külföldön épületek stb. Legalábbis én erre használom. Ehhez egy jobb 5 MP-es kamera kell minimum 152 ezerét szerintem elvárható lenne nem? Szerintem a cikk író kicsit elfogult volt, pl. előlapi kamerával nem is csinált képeket, pedig mindig szokott, érdekes hm....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák